Showbiz

Video/ Shfaqet gati nudo, stilistët e krijojnë live në pasarelë fustanin e Bella Hadid

Video/ Shfaqet gati nudo, stilistët e krijojnë live në

Ajo që ndodhi në sfilatën e Copernit, në Javën e Modës në Paris, nuk kishte ndodhur asnjëherë më parë. Bella Hadid u ngjit në paraselë vetëm me mbathje dhe taka, topless.


Stilistët e krijuan me bojë (sprajt) dhe vetëm një palë gërshërë, live, fustanin e saj. Zgjati disa sekonda dhe ishte kulminacioni i mbrëmjes së modës.


Fustani doli elegant, më pak krahë të rënë, poshtë gjurit, siç mund ta shihni.