Showbiz

Video/ Si duket gjoksi pasi hiqen impiantet? E tregon Chrissy Teigen

Video/ Si duket gjoksi pasi hiqen impiantet? E tregon Chrissy Teigen

Modelja Chrissy Teigen nuk është e vetmja që vendosi të hiqte impiantet e gjoksit, për shkak të probleme që mund të shkaktojnë.

Ajo tregoi se e mori këtë vendim pasi i ishin mërzitur, dëshironte që të veshë një fustan të masës së saj dhe të jetë komode kur shtihet përmbys.

Video/ Si duket gjoksi pasi hiqen impiantet? E tregon Chrissy Teigen

Sot modelja vendosi që të tregonte se si ngjajnë gjinjtë e saj.


Masa mund të jetë zvogëluar disi, por sërish mbeten ‘të mrekullueshëm’ siç i cilësoi dhe modelja.