Showbiz

Video/ Stresi mesazh policëve

Video/ Stresi mesazh policëve

Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ishte mes personave që u procedua penalisht nga policia, për organizim proteste të paligjshme.

Video/ Stresi mesazh policëve

Ndërkohë që ai i është përgjigjur policisë me një videomesazh në rrjetet sociale, ku thotë:

“Ibëj thirrje të gjithë policisë së shtetit ne jemi qytetarë të thjeshtë dhe dalim në protestë për të drejtat tona. Unë po e heq kapelën, hiqeni edhe ju bëhuni qytetarë dhe silluni mirë me popullin shqiptar edhe ne jemi në rregull me ju”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hiqni kapelet ose silluni mire me popullin

A post shared by STRESI (@stresi) on

Kujtojmë se reperi ka qenë i dënuar më parë për trafikim të lëndëve narkotike.