Showbiz

Video/ Tik Tok-un e ditës e ka blogeri i famshëm Olti Curri

Video/ Tik Tok-un e ditës e ka blogeri i famshëm Olti Curri

Olti Curri është mes personazheve të famshëm që i është bashkuar aplikacionit më të dashur të momentit: Tik Tok. Blogeri ka plot 27.9 K ndjekës dhe mjaftuan disa minuta që të mblidhte mbi 900 like në një video të postuar së fundmi.

Video/ Tik Tok-un e ditës e ka blogeri i famshëm Olti Curri

Shfaqet duke kërcyer në tingujt e një muzike të huaj që shoqërohet me disa lëvizje, dhe më pas e ndërthur me këngën e valles së Tropojës. Olti mban një shami në dorë të cilën e zbulon kur bëhet gati të hedhë vallen e famshme. Padyshim që ky ishte Tok-Tok-u i ditës.

Video/ Tik Tok-un e ditës e ka blogeri i famshëm Olti Curri

Nëse ende nuk e ke parë videon gazmore, jua tregojmë si më poshtë: