Showbiz

Video/ Katërshja e famshme tregon për pengjet, fotot që u penduan, reklamat e para dhe shumë të tjera

Video/ Katërshja e famshme tregon për pengjet, fotot që u

Vogue e muajit shtator do të risjellë kopertinën e famshme me supermodelet e viteve '90.

Mungon Claudia Schiffer, por 4 të tjerat si Naomi Campbel, Christy Turlington, Cindy Crawford dhe Linda Evangelista kanë rrëfyer të shkuarën e tyre, jetën, dilemat, dashuritë.

Janë tregime emocionuese veçanërisht për brezin që i sheh pas 30 vjetësh, plot sharm edhe pse sigurisht që s`janë më vajzat e dikurshme të pasarelave, por është bukur t`i dëgjosh kur flasin.

Video/ Katërshja e famshme tregon për pengjet, fotot që u

Video/ Katërshja e famshme tregon për pengjet, fotot që u

Ato do të flasin gjithashtu edhe për jetën e vërtetë brenda "Flluskës së supermodeles".Një video ekskluzive pas skene, gjatë fotoshooting është publikuar që sot.
Katër supermodelet janë rikthyer herë pas here në qendër të vëmendjes si përmes postimeve me njëra tjetrën, shoqërisë që s`ka mbaruar kurrë, ashtu edhe nga dokumentarët.