Showbiz

Vitmar Basha tregon detaje për dasmën me Marsela Çibukajn!

Vitmar Basha tregon detaje për dasmën me Marsela Çibukajn!

Marsela Çibukaj veshi për herë të parë fustanin e bardhë fundjavën e kaluar, jo për dasmën e saj me Vitmar Bashën, por për të sfiluar.

Deri më tani çifti ka mbajtur për vete planet e dasmës, ndërsa të gjithë mund të kemi imagjinuar si do të jetë një ceremoni mes një tiranasi dhe një vajze labe.

Vitmar Basha tregon detaje për dasmën me Marsela Çibukajn!

“Qejfi im është që pjesëtarët më të ngushtë të familjes sime t’i kem aty tek Sahati. Ndërsa ahengun ta bëjmë në Vlorë”, tregoi Vitmar Basha për gazetaren Orinda Huta.

Ndoshta si disa nga emrat e njohur të ekranit shqiptar, çifti mund të ketë zgjedhur të celebrohet nga kryebashkiaku Erion Veliaj.