Showbiz

Ylli i Bridgerton: Ja si ua kthej unë atyre që thonë ‘S`i dua thashethemet’

Ylli i Bridgerton: Ja si ua kthej unë atyre që thonë ‘S`i

Nicola Coughalin, Penelope Featherington apo Lady Whistledoën, që shpërndan thashetheme në serialin e famshëm “Bridgerton” ka bërë një deklaratë sa të lezetshme aq edhe të vërtetë për thashethemet.


“Thashethemet janë jeta. Ne vdesim për thashetheme. Njerëzve që thonë: S`më pëlqejnë thashethemet. Unë u them: O Zot dhe nuk do ta dish çfarë gjëje të pabesueshme kam dëgjuar për ty? Pa problem, po iki. Dhe iki, e shikoje pastaj çfarë do bëjnë ata. Ata do duan patjetër ta dinë për çfarë bëhet fjalë”, tha ajo.

Poll