Showbiz

Zbulohet gjinia e bebit të Ledri Vulës

Zbulohet gjinia e bebit të Ledri Vulës

Sara Hoxha është në muajin e pestë të pritjes së ëmbël dhe e uroi Ledrin me një foto nga dita kur konfirmuan shtatzëninë. Prive tregon më pas se ata janë në pritje të një vajze, duke zbuluar kështu për herë të parë gjininë e bebit.

Sipas tyre fëmija vjen në jetë në fund të nëntorit ose fillimdhjetori.

Ledri dhe Sara e kanë zyrtarizuar prej disa kohësh lidhjen e tyre.