Showbiz

Zbuloni veshjet që Gwyneth Paltrow i ruan që nga vitet ‘90! Të gjitha vlejnë dhe sot

Zbuloni veshjet që Gwyneth Paltrow i ruan që nga vitet ‘90!

Gwyneth Paltrow ka hapur garderobën ku ruan arkivën e veshjeve të afro 30 viteve më parë.

Zbuloni veshjet që Gwyneth Paltrow i ruan që nga vitet ‘90!

Vitet ‘90 ishin vitet e arta të aktores amerikane ku ajo shkëlqeu në role kinematografike e çmime prestigjioze deri në Golden Globe.

Zbuloni veshjet që Gwyneth Paltrow i ruan që nga vitet ‘90!

50-vjeçarja ka zbuluar fustane dhe veshje që kanë secili nga një kujtim të bukur brenda, por me siguri vlejnë edhe sot, 30 vite më vonë.

Zbuloni veshjet që Gwyneth Paltrow i ruan që nga vitet ‘90!

“Këtu mbaj disa pjesë të veçanta, si: fustani i Gucci-t që kisha veshur kur Brad (ish i dashuri i saj) më propozoi në Itali, një palë çizme Ralph Lauren me të cilat isha e fiksuar apo dhe një këmishë Klein që vesha në një premierë. Ato vijojnë t’i qëndrojnë kohës për mua, sepse përfshijnë pak nga klasikja dhe janë po aq elegante dhe të rehatshme,” thotë aktorja.