Showbiz

Zyrtarizohet rikthimi i serialit emblemë “Sex and the City”

Zyrtarizohet rikthimi i serialit emblemë “Sex and the City”

Ajo që është përfolur përgjatë kohëve të fundit në mediat rozë është zyrtarizuar, teksa janë publikuar fotot e para nga seti i xhirimit të serialit emblematik “Sex and the City”. Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker dhe Kristin Davis kanë shpërndarë një foto në rrjetet sociale ku shkruhet “Dha ja kështu, sërish bashkë!”

View this post on Instagram

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

Aktoret që tashmë kanë prekur të 50-tat raportohet se janë duke lexuar skenarët dhe në ditët në vazhdim do të fillojnë dhe xhirimet.

Tiranapost.al