Shtëpia që dua

Brenda vilës në Karaibe ku Robbie Williams po bën karantinën

Brenda vilës në Karaibe ku Robbie Williams po bën karantinën

Robbie Williams është vetizoluar në një vilë luksoze në Karaibe, aty ku e zuri koronavirusi. Thuhet se një natë kushton plot 15 mijë paund.

Brenda vilës në Karaibe ku Robbie Williams po bën karantinën

Këngëtari, 46 vjeç, është me gruan Ayda Field, 41 vjeç dhe katër fëmijët e tyre Teddy, tetë, Coco, dy dhe djemtë Charlton, gjashtë dhe Beau, 11 muajsh.

Brenda vilës në Karaibe ku Robbie Williams po bën karantinën
Vila ka një hapësirë ??mahnitëse, divanë të bardhë dhe mobilje lisi mbi pishinën e gjerë, së bashku me një bar privat dhe dhomën e ngrënies.

Brenda vilës në Karaibe ku Robbie Williams po bën karantinën

Brenda vilës në Karaibe ku Robbie Williams po bën karantinën

Brenda vilës në Karaibe ku Robbie Williams po bën karantinën

Brenda vilës në Karaibe ku Robbie Williams po bën karantinën

Brenda vilës në Karaibe ku Robbie Williams po bën karantinën

Brenda vilës në Karaibe ku Robbie Williams po bën karantinën

Brenda vilës në Karaibe ku Robbie Williams po bën karantinën

Nuk mund të shijojnë një not në oqean, por kanë pishinën.

Një burim pranë familjes tregon se Robbie po e përjeton keq virusin dhe nuk e pati aq të lehtë: “Robbie ka qenë goxha sëmurë. Familjarisht janë izoluar. Nuk janë në vendin më të keq për të qëndruar, ama as në plazh nuk shkojnë dot. Mjaftohen duke e parë detin nga dritarja”.

Në disa foto paparacësh Robbie është shfaqur gjithmonë me maskë në fytyrë, por siç duket nuk ishte e mjaftueshme. Jo pak herë ata kanë organizuar festa dhe kanë qenë të ftuar tek miqtë e tyre, për më tepër udhëtimi dhe pushimet, duket se ia çuan më pranë virusin.

*Artikulli i Daily Mail u përshtat në shqip nga Tiranapost.al