Shtëpia që dua

Del në shitje shtëpia e Naya Rivera-s, aktores që u mbyt teksa lundronte me djalin

Del në shitje shtëpia e Naya Rivera-s, aktores që u mbyt teksa

Ka dalë në shitje shtëpia e Naya Rivera-s, aktores që e humbi jetën aksidentalisht në det, në korrikun e 2020-ës.

Shtëpia u nxor në shitje për 2.7 milionë dollarë dhe është e lokalizuar në Los Angeles. Edhe vetë Rivera në 2018-ën e bleu për gati të njëjtën vlerë.

Ç`ka brenda?

4 dhoma gjumi, 3 tualete, kuzhinë dhe pushin. Vila është e rinovuar dhe ka ndriçim natyral. Rivera jetonte aty bashkë me djalin e saj, para se të ndërronte jetë.

Del në shitje shtëpia e Naya Rivera-s, aktores që u mbyt teksa

Del në shitje shtëpia e Naya Rivera-s, aktores që u mbyt teksa

Del në shitje shtëpia e Naya Rivera-s, aktores që u mbyt teksa

Del në shitje shtëpia e Naya Rivera-s, aktores që u mbyt teksa

Del në shitje shtëpia e Naya Rivera-s, aktores që u mbyt teksa

Del në shitje shtëpia e Naya Rivera-s, aktores që u mbyt teksa

Del në shitje shtëpia e Naya Rivera-s, aktores që u mbyt teksa

Aktorja kishte dalë për të lundruar me varkë me djalin, por ai u gjet i vetëm në të dhe në gjumë. Disa ditë më vonë u gjet trupi i pajetë i aktores dhe u verifikua vdekja e saj aksidentale si pasojë e mbytjes.

*Artikulli i Metro u përshtat në shqip nga Tiranapost.al