Shtëpia që dua

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë dhomën e tyre

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Margot Robbie jeton në Venecia në një shtëpi 5 milionë dollarëshe. Ndaj shtëpinë në Los Angeles e ka nxjerrë në shitje. Vila dy-katëshe është e pozicionuar në një nga lagjet më të pasura, në Hancock Park dhe kushton 3.5 milionë dollarë. Ajo e bleu në 2017-ën, menjëherë pas martesës me kineastin britanik Tom Ackerley.

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Shtëpia me dërrasa të bardha ofron një hapësirë ​​prej 316 metrash katrorë. Rezidenca është e izoluar dhe private. Shtëpia ka katër dhoma gjumi.

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Kati i parë ka një sallon, një dhomë ngrënieje dhe një dhomë gjumi me tualet.

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Tavani është i lartë, dyshemetë janë prej lisi evropian.

Shtëpia ka gjithashtu një bodrum për të ruajtur verën dhe një dhomë enkas për kafshët. Kjo e fundit është me derë nga jashtë.

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Suita kryesore në katin e sipërm ka një tualet dhe një ballkon të vogël.

Margot Robbie nxjerr në shitje vilën ku edhe kafshët kanë

Kurse dy dhomat e miqve ndodhen në katin e dytë gjithashtu.

*Artikulli i Daily Mail u përshtat në shqip nga Tiranapost.al