Showbiz

Si e nis ditën një makeup artist, ja produktet 'must' të mëngjesit

Si e nis ditën një makeup artist, ja produktet 'must'

Gerta e Gstudio ka ndarë sot me ndjekësit disa zakone të mëngjesit. Stilistja e flokëve dhe makeup artistja nuk pret të shkojë në sallonin e saj të bukurisë se zbukurohet që në makinë. Dhe sot ndau me ndjekëset e saj emrat e produkteve që përdor.

[caption id="attachment_433237" align="aligncenter" width="339"] Postimi i Gertës në Story[/caption]

“Produktet që përdora sot në mëngjes po i ndaj me ju: hidragloëing, laprairiefoundation, sisleybronzer dhe një gjë për faqet që ia vodha Odetchie në Milano”, shkruan Gerta që zbuloi kështu sekretin e fytyrës së shndritshme.

Fotot e produkteve i gjeni më poshtë./Tiranapost.al