Showbiz

Skandali seksual i Princit Andrew lë pa fejuar vajzën e tij

Skandali seksual i Princit Andrew lë pa fejuar vajzën e tij

Ishte planifikuar që Princesha Beatrice të fejohej në 18 dhjetor me të dashurin e saj Edoardo Mapelli. Ata do bënin një festë të madhe se shpalljen e fejesës së zyrtare e kanë bërë tashmë.

Sipas “Mail on Sunday” Beatrice e ka anuluar për të shmangur praninë e shumë paparacëve që do jenë të interesuar të fotografojnë babain e saj, Princin Andreë pas akuzave që një grua i bën për abuzim seksual.

Kështu që për momentin fejesa e princeshës mbetet pezull.

*Ky post u përshtat nga news dhe është realizuar nga Fabjola Hije.