Sociale

Nata e Bardhë/ Koncerti online me Getoarin, Sonin, Dafinën

Nata e Bardhë/ Koncerti online me Getoarin, Sonin, Dafinën

A jeni gati për një festë të magjishme për Natën e Bardhë? 

Por festa do të jetë online për shkak të pandemisë dhe rregullave të vendosura prej saj. Ndërsa po i ngjason edhe eventeve të bëra për muzikën në SHBA, por pa ndarje çmimesh.

Nata e Bardhë/ Koncerti online me Getoarin, Sonin, Dafinën

Koncerti plot nostalgji "Muzika e viteve 2000", prezantohet nga Dojna Mema dhe pjesë e tij do të jenë Mr. Elvis, Kastro Zizo, West Side Family, Getoar Selimi, Dafina Zeqiri e Stine.

Nata e Bardhë/ Koncerti online me Getoarin, Sonin, Dafinën

Koncerti, i cili po ndodh tek Akademia e Arteve, nisi në orën 18:00 dhe do të përfundojë në orën 20:00, por do ta ndiqni vetëm live në Facebook-un si dhe në kanalin Youtube të kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Kliko këtu për ta ndjekur nëse e ke humbur.

Nata e Bardhë/ Koncerti online me Getoarin, Sonin, DafinënNata e Bardhë/ Koncerti online me Getoarin, Sonin, DafinënNata e Bardhë/ Koncerti online me Getoarin, Sonin, Dafinën