Sociale

Dojna Mema për 15 vjeçaren e përdhunuar: Shqipëri të kam dhj*rë, s’të kuptova asnjëherë

Dojna Mema për 15 vjeçaren e përdhunuar: Shqipëri të

Dojna Mema ka reaguar e revoltuar përmes një statusi në Instastory në lidhje me ngjarjen që ndodhi në Babrru të Kamzës.

Dojna ka shpërndarë titullin e lajmin mbi të cilin shkruan shprehjen e famshme të Konicës: “Shqipëri të kam dhjerë, s`të kuptova asnjëherë”.

Dojna Mema për 15 vjeçaren e përdhunuar: Shqipëri të

Roja 65 vjeç i një shkolle në Babru, Kamzë përdhunoi, regjistroi marrëdhënien seksuale dhe më pas shantazhoi një 15-vjeçare. Videon më pas e shpërndau tek tre djem të rinj të cilët abuzuan gjithashtu me minorenen.

Lexo më shumë: