SPORT

Video/ Asani shënon gol! 1 me 0 për Shqipërinë

Video/ Asani shënon gol! 1 me 0 për Shqipërinë

Gëzim dhe brohorima në Air Albania pasi Asani ka shënuar golin e parë duke çuar skuadrën kuqezi në avantazh në ndeshjen me Poloninë.

Në minutën e 36’ nga krahu i djathtë, nga një distancë tepër e largët, Asani ka shënuar në rrjetë.