SPORT

Lotët e djaloshit të vogël kur shihte humbjen e kombëtares në stadium

Lotët e djaloshit të vogël kur shihte humbjen e kombëtares

Është një djalë i vogël i cili ka qenë në stadium mbrëmë me babain e tij. Ata knë udhëtuar nga Presheva për në Air Albania në Tiranë për të ndjekur ndeshjen Shqipëri-Poloni që përfundoi me fitoren e Polonisë 1 me 0.

Jo vetën kaq, po stadiumi mbrëmë ishte dëshmi e një sjellje të dhunshme e të turpshme të disa tifozëve që dhimbjen e shprehën me shishe të hedhura në fushë dhe jo si ky djalë i vogël që vetëm lotët kishte si reagim.

Keqardhje për çdo tifoz që e e ndjek skuadrën kuqezi me dashuri dhe nuk e turpëron atë siç ndodhi mbrëmë.

Tiranapost.al