SPORT

Shqipëri -Poloni/ Përfundon pjesa e parë. Si është rezultati deri tani

Shqipëri -Poloni/ Përfundon pjesa e parë. Si është

Ka përfunduar me rezultatin 0-0 pjesa e parë në Air Albania mes Shqipërisë dhe Polonisë.

Gjatë pjesës së parë, të dyja skuadrat patën raste të pakta shënimi dhe ndeshja u përqëndrua më së shumti në mesfushë.

Uzuni pati një rast të mirë për të shënuar në 10 minutat e para, por sulmuesi u tregua i ngadaltë para portës.

Tiranapost.al