SPORT

Messi dhe tre futbollistë të PSG-së infektohen me Covid

Messi dhe tre futbollistë të PSG-së infektohen me Covid

Lionel Messi dhe tre futbollistë të tjerë të PSG kanë rezultuar pozitiv me koronavirus.

Lajmi është dhënë ditën e djeshme, ndërsa sot klubi ka zbuluar emrat e futbollistëve të infektuarve, njëri pjej të cilëve ishte ylli argjentinas, Leonel Messi.

Lojtarët e tjerë të infektuar janë Juan Bernat, Sergio Rico dhe Nathan Bitumazala.

Tiranapost.al