SPORT

Ndeshja me San Marinon në Elbasan Arena: Çmimi i biletës dhe sa kushton vendi në tribunën VIP

Ndeshja me San Marinon në Elbasan Arena: Çmimi i biletës dhe sa

Mbrëmjen e së mërkurës Kombëtarja ka sfidën me San Marinon. Në orën 20:45 në stadiumin 'Elbasan Arena' do të luhet ndeshja e vlefshme për kualifikueset e Botërorit Katar 2022.

Për ata që duan të shijojnë ndeshjen në stadium, Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar njoftimin me çmimin e biletave, nga vendet e thjeshta tek tribuna VIP. Çmimet variojnë nga 500 lekë (5 mijë lekë të vjetra) deri tek 12.000 lekë në tribunën Vip 1 ( ose 120 mijë lekë të vjetra). Bileta mund të blihet në Tiranë dhe në Elbasan.

Ndeshja me San Marinon në Elbasan Arena: Çmimi i biletës dhe sa

Lexo njoftimin e plotë nga Federata Shqiptare e Futbollit:

*Tiranapost.al.