SPORT

Pamje/ Reagimi i kryeministrit Rama në momentin e golit të kuqezinjve

Pamje/ Reagimi i kryeministrit Rama në momentin e golit të kuqezinjve

Në stadiumin Air Albania sot po e ndjek ndeshjen e rëndësishme për kualifikimin e Shqipërisë në Kampionatin Europian, që zhvillohet në 2024 në Gjermani, kryeministri Rama, i shoqëruar nga bashkëshortja Linda dhe djali Zaho.


Zonja Rama me një shall të kuq ndërsa kryeministri duket teksa duartroket në këmbë, disi me vetpërmbajtje.

Pak sekonda me vonë ai ka postuar golin në adresat e tij sociale duke shkruar: Bravo Jasir Asani!