SPORT

Pas rasteve pozitive tek Partizani, FSHF merr vendimin për ndeshjen e sotme

Pas rasteve pozitive tek Partizani, FSHF merr vendimin për ndeshjen e sotme

FSHF ka marrë vendimin përfundimtar për derbin Partizani-Tirana.

5 të prekurit në radhët e lojtarëve dhe stafit të Partizanit, me COVID-19, vunë në dyshim zhvillimin e ndeshjes sot.

Pak minuta më parë FSHF ka konfirmuar zyrtarisht se përtej situatës është rënë dakord që takimi të luhet në orën e programuar, në  20:45 në stadiumin Air Albania. Sigurisht pa tifozë.