SPORT

Përfundon ndeshja me fitoren e Polonisë dhe me sikletin e Shqipërisë pas sjelljes së shëmtuar të disa tifozëve

Përfundon ndeshja me fitoren e Polonisë dhe me sikletin e

Ka përfunduar ndeshja Shqipëri- Poloni me fitoren e polakëve pas një goli të shënuar në minutën e 77’ nga Swiderski.

Humbje e thellë për kuqezinjtë sidomos pas sjelljes së turpshme të disa tifozëve shqiptarë që pas golit filluan të hidhnin shishe në fushë drejt futbollistëve polakë.

Gjest që solli dhe ndërprerjen e ndeshjes për 20 minuta.

Tiranapost.al