SPORT

Shqipëri-Kroaci/ Vajza e Sylvinjo përlotet kur Kombëtarja shënon gol

Shqipëri-Kroaci/ Vajza e Sylvinjo përlotet kur Kombëtarja

Vajza e trajnerit të kombëtares shqiptare, Sylvinho, Taty Mendes ka qenë prezente sot në stadiumin në Hamburg, në ndeshjen e Shqipërisë me Kroacinë, e cila përfundoi me rezultatin 2-2.

Teksa kuqezinjtë kanë shënuar me golin e parë, ajo është përlotur dhe nuk ka ngurruar që ta postojë në rrjetet sociale.

Shqipëri-Kroaci/ Vajza e Sylvinjo përlotet kur Kombëtarja