SPORT

Shqipëria fiton ndeshjen me Kazakistanin, Reja: Nuk jam plotësisht i kënaqur

Shqipëria fiton ndeshjen me Kazakistanin, Reja: Nuk jam plotësisht i

Ka përfunduar me fitoren e Kombëtares Shqiptate ndeshja kundër Kazakistanit. Kombëtarja bëri tre gola, me Sokol Cikalleshi, Ardian Ismajlaj dhe Rei Manaj me penallti, që i dhanë fitoren në ndeshjen e vlefshme për Ligën e kombeve. Ndërsa Kazakistani bëri vetëm një gol.

Megjithatë trajneri Edi Reja pas ndeshjes ka thënë se nuk jam i kënaqur nga loja:

Nuk jam plotësisht i kënaqur nga loja. E them sepse mund të bëjmë më shumë.  Nuk e di çfarë ka ky stadium që nuk luajmë mirë. Në Elbasan luajmë mirë.Kemi vuajtur shumë deri në fund të pjesës së parë. 

Shqipëria fiton ndeshjen me Kazakistanin, Reja: Nuk jam plotësisht i

Shqipëria fiton ndeshjen me Kazakistanin, Reja: Nuk jam plotësisht i