SPORT

Shqipëria në avantazh, Cikalleshi shënon ndaj moldavëve

Shqipëria në avantazh, Cikalleshi shënon ndaj moldavëve

Shqipëria ka arritur të kalojë në avantazh ndaj Moldavisë në minutën e 25 të pjesës së parë.

Taulant Seferi ka mundur të fitojë një 11-metërsh në minutën e 24-të dhe Cikalleshi ka ndëshkuar Moldavinë.