SPORT

Tamponi i katërt i Dybala-s sërish pozitiv

Tamponi i katërt i Dybala-s sërish pozitiv

Paulo Dybala ka rezultuar sërish pozitiv nga koronavirusi. Ky ishte tamponi i katërt që iu bë lojtarit argjentinas, së Juves.

Tamponi i katërt i Dybala-s sërish pozitiv

Për fat të mirë, momentalisht Dybala është pa simptoma. Ai u shfaq në rrjete sociale duke u stërvitur disa ditë më parë dhe tifozët menduan se ishte shëruar, por siç duket është ende në proces.