SPORT

Tedi Cara, u qëllua nga shkallët më gurë pse bëri gol

Tedi Cara, u qëllua nga shkallët më gurë pse bëri gol

Tedi Cara ishte protagonisti i minutave të para në sfidën Kukësi-Partizani. Por në minutën e 14 kur ai shënoi golin e parë për skuadrën e tij, Partizanin, Cara u godit me shishe në fytyrë nga tifozët verilindorë, duke u dëmtuar rëndë poshtë syrit.

Tedi Cara, u qëllua nga shkallët më gurë pse bëri gol

Deputeti socialist Erion Braçe e ka përshkruar aktin e radhës në fushat e blerta si mjaft të rëndë.

Statusi i Erjon Braçes:

Futboll dhe gjak!

Ky është Tedi Cara, 7 qepje në fytyrë!

Nuk u dëmtua në ndonjë përplasje në fushë, përballë Kukësit!

U godit nga tribuna fill pas shënimit të një supergoli!

Mire shkallët e stadiumit, po në fushë pse duhet të jesh i pasigurt nga dhuna e shkallëve?