SPORT

Video/ Armando Broja shënon golin e parë në Premier League

Video/ Armando Broja shënon golin e parë në Premier League

Armando Broja ka shënuar golin e parë në Premier League. Sulmuesi i Shqipërisë e ka nisur titullar ndeshjen e kampionatit mes Southampton-Leeds dhe ka shënuar gol në minutën e 53-të.

20-vjeçari, protagonist edhe në ndeshjen e Kombëtares, ka finalizuar në mënyrën e duhur kundërsulmin.