SPORT

Video/ Gjesti i turpshëm i futbollistit të Romës që shqetësoi gazetaren italiane

Video/ Gjesti i turpshëm i futbollistit të Romës që

Roma fitoi ndaj Lacios dje 3 me 2, por më shumë sesa humbja, tifozët e Lacios i shqetësoi gjesti i 22-vjeçarit, Nicolo Zaniolo. Teksa zbriste shkallët për në dhomat e zhveshjes, dhe tifozët e skuadrës kundërshtare e shanin nga tribuna, ai vendosi dorën tek organi gjenital.


Ky moment nuk i ka shpëtuar syrit të gazetares italiane, Anna Falchi që ishte në stadium për të mbështetur Lacion, skuadrën e zemrës.

Video/ Gjesti i turpshëm i futbollistit të Romës që
Anna Falchi

Ajo e ka postuar në rrjete sociale ku edhe i tërheq veshin.