SPORT

Video/Përplasje mes tifozëve shqiptarë e turq në ndeshjen Tirana- Beshiktash në Air Albania

Video/Përplasje mes tifozëve shqiptarë e turq në ndeshjen

Ndeshja mes Tiranës dhe Beshiktashit ka nisur me përplasje mes tifozëve në shkallët e stadiumit “Airt Albania”.

Pamjet tregojnë tifozët teksa fluturojnë stolat dhe sende të tjera drejt njëri-tjetrit, ndërsa shihen të ndërhyjnë edhe forcat e rendit për të vendosur qetësinë.