SPORT

Video/ Universiteti i Katarit do ta shndërrojë dhomën ku qëndroi Messi në mini-muze

Video/ Universiteti i Katarit do ta shndërrojë dhomën ku
Dhoma ku ka qëndruar Lionel Messi gjatë botërorit në Katar do të shndërrohet në një muze të vogël.

Lajmin e ka bërë të ditur Universiteti i Katarit teksa ka publikuar edhe një video se si do të duket.


Në videon e publikuar nga universiteti, tregohet kampusi i zbukuruar me blu dhe të bardhë, sallat e tij të mbushura me postera të kampionëve të botës, autografet dhe fanellat e tyre.

Tiranapost.al