Aktualitet

Spoti i guximshëm me Edi Ramën në Xing/ Ermal Mamaqi na tregon e kujt ishte ideja  

Megi Hodo është ideatorja e spotit të Ermal Mamaqit me Edi Ramën.

[caption id="" align="aligncenter" width="100%" alt="Spoti i guximshëm me Edi Ramën në Xing/ Ermal Mamaqi na tregon e" style="display:block"]Image result for megi hodo Megi Hodo[/caption]

Ermali Mamaqi: Më sulmuan studentët se po tallem.

Rama i përgjigjet: E provove dhe ti.

Ermal Mamaqi ka sqaruar spotin me kryeministrin Rama dhe tha se ka qenë spoti më i mirë.

Ideja ishte e koodrinatores së emisionit, e Megi Hodos”, tha Ermali.

Ai ka thënë edhe se i kanë thënë që spotin ia ka bërë vetë kryeministri Rama dhe se i janë dukur qesharake dyshimet.

Spoti si më poshtë./ Copyright Tiranapost.al

 

View this post on Instagram

 

Të shtunën 5 Janar. Do Flasim...? Ora 21.00 Xing me Ermalin @ediramaal

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on