Showbiz

Statuja prej dylli e Kendall Jenner është e frikshme!

Statuja prej dylli e Kendall Jenner është e frikshme!

Nuk do t’i vëmë faj nëse Kendall Jenner nuk do të dojë të shkelë për disa kohë në Berlin, pasi në Muzeun Madame Tussauds të kryeqytetit gjerman u zbulua statuja e saj prej dylli.

Modelja 24-vjeçare shfaqet duke pozuar e ulur para një pasqyre.

Me flokët e gjatë, vetullat e trasha dhe mollëzat e larta mund të thuhet se statuja është version identik i modele. Në fakt këtë mund ta thoni nëse mbyllni njërin sy dhe picërroni tjetrin.

Sipas “Elle”, statuja ngjan më shumë me aktoret Camilla Belle ose Victoria Justice.

Tani të presim si do ta komentojë modelja! Po ju si iu duket?/ Burimi Elle/ Tiranapost.al