Stil jete

Cilat janë femrat më seksi në politikën shqiptare? Grida Duma flet me emra

Cilat janë femrat më seksi në politikën shqiptare? Grida

Nënkryetarja e Partisë Demokratike Grida Duma ka qënë e ftuar së fundmi në emisionin “Gra dhe vajza” në Top Channel. E pyetur se cilët janë gratë dhe burrat më seksi në politikë, Grida ka zgjedhur të flasë me emra vetëm për të femrat.

Sipas saj gratë më seksi në politikën shqiptare janë Arta Dade, Mimi Kodheli, Jozefina Topalli dhe Jorida Tabaku

“Arta Dade është grua e bukur. Mimi Kodheli është shumë e mbajtur, grua që do ti shkonte emri kinge. Nga ana tjetër kemi Jozefina Topallin e cila ka sharm politik, ashtu edhe Jorida Tabaku”, është shprehur Duma.

Tiranapost.al