Stil jete

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan me njerëz të zakonshëm

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

Jo të gjithë çiftet janë alla Jay Z dhe Beyonce, apo Victoria dhe David Beckham. Ka edhe nga ata të famshëm që e zgjedhin njeriun e jetës shumë larg botës publike.

Më poshtë do gjesh të gjithë ata të famshëm që kanë dalë jashtë mureve të Hollivudit për t`u martuar.

Matthew McConaughey

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

Matthew McConaughey u martua me gruan e tij në vitin 2012. Camila Alves Mçonaughey është një dizajnere. Çifti ka 3 fëmijë së bashku.

Paul Rudd

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

Paul Rudd u martua me Julie Yaeger në 2003-shin. Ai e takoi atë në zyrën e publicistit të tij, ku ajo punonte, pak pasi punoi për filmin 'Clueless'.

Arianna Grande

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

Këngëtarja u martua me Dalton Gomez në 2021 pas 11 muajsh lidhje. Dalton Gomez është agjent i pasurive të paluajtshme.

Reese Witherspoon

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

Reese filloi të takohej me agjentin e talenteve Jim Toth në 2010-ën. Ata u martuan në 2011-ën dhe sollën në jetë një djalë, Tennessee James Toth, në 2012-ën.

Seth Meyers

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

Prezantuesi i Late Night Show u martua me gruan e tij, Alexi Ashe, e cila është avokate, në 2013-ën.

Anne Hathaway

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

Aktorja u martua me biznesmenin Adam Shulman në 2012-ën dhe kanë dy djem.

Kevin Jonas

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

U martua në 2009-ën me Danielle Deleasa, parukiere. Kanë bashkë dy vajza.

George Clooney

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

U martua me Amal, avokate. Bashkë kanë dy fëmijë, binjakë.

Miranda Kerr

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

Ajo është martuar me CEO-n e Snapchat Evan Spielberg, në 2017-ën.

Karlie Kloss

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

Modelja është martuar me biznesmenin Joshua Kushner.

Julia Roberts

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

Burri i saj është kameramani Daniel Moder. Ata u takuan në xhirimet e filmit të saj, The Mexican, në vitin 2000.. Kanë 3 fëmijë së bashku.

Meryl Streep

Dashuri përtej mureve të Hollivud. Të famshmit që u martuan

Aktorja është martuar me skulptorin Don Gummer dhe kanë 4 fëmijë, tre vajza dhe një djalë.