Stil jete

Donald Trump prezanton linjën e atleteve! Ja sa do të kushtojnë

Donald Trump prezanton linjën e atleteve! Ja sa do të kushtojnë

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, ka nxjerrë në treg linjën e tij të atleteve, një ditë pasi kompanitë e tij u gjobitën me 355 milionë dollarë për mashtrim.

Donald Trump prezanton linjën e atleteve! Ja sa do të kushtojnë

Trump prezantoi “Trump Sneakers” në Filadelfia. Një palë atlete ngjyrë floriri do të shiten 399 dollarë.

Donald Trump prezanton linjën e atleteve! Ja sa do të kushtojnë

“Kjo është diçka për të cilën kam folur për 12 vjet, 13 vjet dhe mendoj se do të jetë një sukses i madh,” tha Trump.