Stil jete

Fashion&Friends: Një nga faqet më të mëdha të blerjeve online të modës u hap në Shqipëri

Mbi 25 marka të modës globale në një klikim

Fashion&Friends: Një nga faqet më të mëdha të

Koncepti lider në rajon i dyqaneve multibrand Fashion&Friends ka lançuar dyqanin e ri online www.fashionandfriends.com i cili ka më shumë se 25 marka udhëheqëse të modës botërore në një faqe.

Dyqani online ofron veshje, këpucë dhe aksesorë të modës të markave BOSS, HUGO, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Replay, Love Moschino, Moschino Jeans, Cesare Paciotti, Liu Jo, Superdry, Timberland, UGG, Miss Sixty, Steve Madden, Moose Knuckles, Premiata, Camper, Scotch&Soda, Inuikii dhe shumë të tjera.

Pse të presësh për një moment të lirë për të shkuar për të blerë; ose pse të ecësh për një kohë të gjatë në dyqanet e tua të preferuara në kërkim të një nga modeleve të caktuara të këpucëve sportive ose të një xhakete për motin më të ftohtë, kur mund ta bësh të gjithën këtë në disa minuta - përmes dyqanit të ri online Fashion&Friends.

Fashion&Friends: Një nga faqet më të mëdha të

Do të kënaqeni gjithmonë me blerjet, pavarësisht nëse hyni në dyqanin online përmes kompjuterit, telefonit celular ose tabletit. Disa klikime janë të mjaftueshme për të zgjedhur gjithçka që dëshironi dhe për të përmbushur porosinë. Më pas prisni pakon tuaj e cila dorëzohet në të gjithë territorin e Shqipërisë.

Për të gjitha njoftimet, ndiqni profilin zyrtar të Fashion&Friends në rrjetet sociale Instagram dhe Facebook

*Artikull i sponsorizuar