Stil jete

Harry dhe Meghan po xhirojnë jetën brenda shtëpisë si familja Kardashian

Harry dhe Meghan po xhirojnë jetën brenda shtëpisë si

Princi Harry dhe Meghan Markle thuhet se janë duke filmuar një dokumentar në shtëpi për Netflix si pjesë e marrëveshjes. Sipas informacioneve të deritanishme, kanë mirëpritur kamerat në shtëpinë e tyre për të regjistruar reality show-n ashtu siç jetojnë. Pak a shumë si “Keeping up with the Kardashian”.

Dokumentari pritet të publikohet në fund të vitit, gati paralelisht me kujtimet e librit të Harry-t.

Këto xhirime kanë ngjallur frikën tek familja mbretërore për skandale të radhës. E do të tentojnë Harry dhe Meghan të hapin plagët e vjetra?

Është akoma e paqartë nëse kamerat e Netflix janë lejuar të filmojnë edhe dy fëmijët e çiftit, Archie tre-vjeçar dhe Lilibet 11-muajshe.

Harry dhe Meghan po xhirojnë jetën brenda shtëpisë si

Imazhet ekskluzive të DailyMail.com tregojnë ekipin e kameramanëve që po hyjnë në shtëpinë e Meghan dhe Harry-t. Pra është vetëm çështje muajsh…