Stil jete

‘Kush e vrau Sarën’ dhe 9 filma të tjerë për t`u parë në Netflix

‘Kush e vrau Sarën’ dhe 9 filma të tjerë për t`u

Për të dytën javë rresht “Who Killed Sara” është seriali më i ndjekur i Netflix. Seriali është meksikan. Rrëfen historinë e një djali që akuzohet gabimisht për vrasjen e motrës së tij dhe përpiqet të gjejë vrasësin e vërtetë. Ka përfunduar sezoni i parë dhe një i dytë është premtuar të publikohet në maj.

Lista e top 10 prodhimeve bashkë me trailer-at për të mos i humbur:

10. Rainbow High

9. Miraculous: Tales of Ladybug &Cat Noir

8. Nailed It: Double Trouble

7. Big Time Rush

6. Ginny & Georgia

5. CoComelon

4. The Serpent

3. The Irregulars

2. Worn Stories

1. Who Killed Sara?

*Artikulli i Huffington Post u përshtat në shqip nga Tiranapost.al