Stil jete

Nënë për herë të dytë, Jonida Vokshi zbulon gjininë e bebit

Nënë për herë të dytë, Jonida Vokshi zbulon

Para disa ditësh Jonida Vokshi njoftoi se ishte në pritje të ëmbël në Prime-n e Big Brother Kosova.

Ndërsa ditën e sotme me anë të një videoje në Instagram, moderatorja ka zbuluar gjininë e bebit dhe është një djalë.

Ajo ka postuar një video të ëmbel me vajzën e saj, Emin.

“Mezi po presim vëllain. E kam pare 5463789287625522087625 here kete video se ma con shpirtin peshe. Ndaj mendova ta ndaj e me ju”-shkruan moderatorja në krah të videos.