Stil jete

Një pushim i paharrueshëm për të prirurit për romanticitet

Një pushim i paharrueshëm për të prirurit për

SHIJONI ÇDO MOMENT TË PUSHIMEVE TUAJA DHE KALONI PUSHIMET NË NJË NGA VENDET MË ROMANTIKE NË GJIRIN E KOTORRIT. REZORTI LUKSOZ I KLASIT BOTËROR ONE&ONLY ËSHTË VENDI IDEAL KU TË DASHURUARIT MUND TË KALOJNË KOHË “PËR VETE”, DIÇKA QË DO TA KUJTOJNË PËR NJË KOHË TË GJATË. TRAJTIMET EKSLUZIVE AND FACILITETET JANË KRIJUAR ENKAS QË JU TË LLASTONI VETEN, KËSHTU QË PËRFITONI NGA OFERTA FANTASTIKE PROMOCIONALE. PUSHIMET DHE DASHURIA SHKOJNË ME NJËRA-TJETRËN SEPSE PUSHIMET DHE DASHURIA JANË ONE&ONLY!

I vendosur mes maleve të larta, Gjiri i Kotorrit gjithmonë duket sikur pret dikë që ta rizbulojë. Është i njëjti vend, por përvoja e bukurisë nuk është kurrë e njëjtë. Krenarë, të hijshëm dhe të kënaqur. Sepse gjithçka në këtë pjesë të Mesdheut është magjike, si fillimi i një filmi që keni pritur. Këtu, jeta dhe kënaqësia ndaj saj bëhen bashkë.

Aty ku deti dhe malet bashkohen në mënyrë të përsosur, shtrihet One&Only Portonovi, një oaz mesdhetar i pushimeve luksoze. Dyert e këtij resorti janë të hapura për të gjithë zogjtë e dashuruar që duan të kalojnë pushimet e tyre në një ambient që i lejon të zhyten totalisht në kënaqësi.

Një pushim i paharrueshëm për të prirurit për

Ofertat e planifikuara në mënyrë të përsosur janë përshtatur për të dashuruarit në mënyrë që në çdo moment dhe në çdo vend, ata të ndjejnë të gjitha benefitet e këtij resort. Në festën e dashurisë, One&Only ofron tre netë me çmimin e dy dhe çdo mysafir do të marrë një dhuratë mirëseardhjeje. Gjithçka që keni imagjinuar për një pushim ideal ju pret në One&Only, një vend që gjithmonë befason këndshëm dhe duket edhe më bukur nga sa mund ta imagjinoni. One&Only kujdeset për çdo detaj, ndaj kjo është mundësia perfekte për të kaluar pushimet tuaja në një vend ku gjithçka është e orientuar drejt kënaqësisë.

Një pushim i paharrueshëm për të prirurit për

Trajtimet e pashembullta Chenot Espace do t'ju bëjnë të ndiheni plotësisht të relaksuar dhe One&Only ofron trajtime me 15% zbritje vetëm për këtë rast, së bashku me një konsultim falas me ekipin me përvojë të mjekëve dhe terapistëve në Chenot Espace, të cilët do t'ju udhëheqin gjatë procesit dhe përvojave të reja të relaksimit. Për kënaqësi të plotë, oferta përfshin edhe përdorimin e saunës, dhomës me avull dhe pishinës së brendshme.

Një pushim i paharrueshëm për të prirurit për

Gjithçka është e planifikuar në përsosshmëri, në mënyrë që të dashuruarit të kalojnë pushime të paharrueshëm në një ambient të krijuar enkas për të shijuar jetën.

Vëmendje e veçantë i kushtohet një darke romantike, të përgatitur nga kuzhinierë të klasit botëror. Çdo pjatë e përgatitur në restorantet La Veranda, Tapasake dhe Sabia është si një vepër arti dhe çdo kafshatë është një përvojë e veçantë gastronomike.

Do të keni mundësinë të shijoni menunë e degustimit me 4 pjata të ndryshme dhe një gotë shampanjë të rafinuar dhe çdo çift do të marrë gjithashtu një dhuratë të veçantë. Mbrëmjet e ditës së mërkurë, 14 shkurt dhe të premte, 16 shkurt, do të shoqërohen dhe do të mbushen me performanca muzikore, në mënyrë që krahas ushqimit dhe ambientit të përshtatur, eksperienca juaj të jetë perfekte, ashtu siç duhet të jetë në ditën e Shën Valentinit.

Një pushim i paharrueshëm për të prirurit për

Gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni sa më shpejt dhe të numëroni ditët, sepse sapo vini këmbët në One&Only, fillojnë pushimet perfekte të mbushura me kënaqësi dhe dashuri, një përvojë që me siguri do ta mbani mend për një kohë të gjatë, derisa të ktheheni në One&Only. duke ndjekur gjurmët e kënaqësive të reja.

Në emër të dashurisë, për natën e tretë, One&Only sigurohet që ta keni falas “një natë nga ne”. Gjeni të gjitha detajet në lidhje me këtë ofertë absolutisht romantike për pushime në faqen e internetit One&Only në https://www.oneandonlyresorts.com/portonovi/offers.

One&Only dhe një pushim romantik ju pret!

Një pushim i paharrueshëm për të prirurit për

Rreth One&Only

Kulmi i dizajnit ultra-luksoz, përvojave autentike dhe mikpritjes së vërtetë, One&Only është një koleksion i jashtëzakonshëm i resorteve dhe shtëpive private të vetme në llojin e tyre të vendosura në destinacionet më frymëzuese të botës. I projektuar në harmoni me natyrën dhe i zhytur në kulturën lokale, çdo vendpushim i jashtëzakonshëm, i vetëm ka narrativën dhe karizmën e tij të veçantë. Koleksioni ekskluziv përfshin destinacione në të gjithë botën, nga Greqia dhe Meksika, në Mauritius dhe Ruanda, me resortet e ardhshme në Big Sky Montana dhe resortin e parë Urban të markës në Dubai që hapet së shpejti. Shtëpitë Private të One&Only janë aktualisht në dispozicion për t'u blerë në Mauritius, Meksikë, Mal të Zi, Montana (SHBA), Greqi dhe Dubai (Emiratet e Bashkuara Arabe). Më shumë informacion mbi One&Only është në dispozicion në oneandonlyresorts.com.

Kerzner International Holdings Limited, nëpërmjet filialeve të tij, është një zhvillues dhe operator kryesor ndërkombëtar i destinacioneve të hoteleve dhe rezidencave ultra luksoze, përvojave novatore argëtuese dhe lojërave. Marka kryesore e Kerzner Atlantis përfshin Atlantis, The Palm, Dubai, një vendpushim me 1500 dhoma me temë uji në Palm, me pamje nga Deti Arabik dhe kontinenti Dubai dhe Atlantis, Sanya Hainan në Kinë; dhe Atlantis, The Royal Resort & Residences në Dubai. Nën markën One&Only, Kerzner menaxhon disa nga resortet ultra-luksoze më të vlerësuara në botë, të vendosura në Greqi, Mal të Zi, Meksikë, Mauritius, Maldive, Afrikën e Jugut, Dubai, Ruandë, Malajzi dhe Australi. Marka e ardhshme gjithëpërfshirëse e stilit të jetesës, SIRO, fokusohet në shëndetin dhe mirëqenien holistik. Eksperienca më e re e mikpritjes së Kerzner, Rare Finds, filloi në shkurt 2023 me rihapjen e Bab Al Shams në Dubai. Për më shumë informacion mbi markat tona, ju lutemi vizitoni: atlantis.com, oneandonlyresorts.com, sirohotels.com, www.rarefindsresorts.com. Për më shumë informacion mbi Kerzner International, ju lutemi vizitoni Kerzner.com.