Stil jete

“Para luftës isha e bukur.” Një vogëlushe në Gaza thotë se lufta e Izraelit e ka shëmtuar fytyrën e saj

“Para luftës isha e bukur.” Një vogëlushe në

Video që ka thyer rekorde shikueshmërie në Instagramin e Tiranapost është ajo e një vogëlusheje nga Gaza. Ajo pyetet se si i duket lufta dhe me çiltërsinë e një fëmije, me fjalë të thjeshta tregon se lufta është e shëmtuar dhe e ka shëmtuar edhe atë vetë.

Ajo tregon se para sulmeve ka qenë më e bukur dhe prek vazhdimisht fytyrën e saj si për ta vërtetuar atë që po thotë.

Nëse ende s'e ke parë këtë video.


Tiranapost.al