Stil jete

‘Pse na e vrave shpirtin?’ Agron Llakaj humbet motrën nga Covidi

‘Pse na e vrave shpirtin?’ Agron Llakaj humbet motrën nga

Agron Llakaj ka humbur motrën e tij nga Covidi. Në një status në Instagram i jep lamtumirën dhe përmend vuajtjet e saj të fundit.

‘Pse na e vrave shpirtin?’ Agron Llakaj humbet motrën nga

“Moter moj! Bardhe moj! Pse na e vrave shpirtin?! Sa emer te bukur qe kishe moj moter por fatin jo…,kovidi i pabese ta preu jeten ne mes. Sa vuajte moj shpirt, sa lengove moj moter. Ne mengjes kur folem me the “jam mire por kam ftohte!” Ah pse s`mu ankove njehere moj zemer, ah!!! Ike moter, ike…, jemi te pafuqishem para fatit qe na ka caktuar Zoti! Lamtumire motra ime! Lamtumire o shpirt! Me fal por smunda! Qofsh e Zotit,e parajses sic vet zemren kishe”, shkruan Agron Llakaj.