Stil jete

Sallata “e nxehtë” e verës që është bërë virale në Tiktok

Sallata “e nxehtë” e verës që është

Receta e sallatës verore “hot girl” u krijua nga Tik Tokerja Jayria pranverën e kaluar. Ajo u bë virale në atë kohë me mbi 842 mijë pëlqime, por Jayria e riktheu sallatën e dashur me afrimin e sezonit të verës. Receta e re dhe e përmirësuar e sallatës verore tani ka mbi 1.3 milion pëlqime.

Sallata “e nxehtë” e verës që është

Receta:

Kastraveca

Speca

Qepë të kuqe

Vezë të ziera

Fara luledielli

Hudhra pluhur

Piper i zi

Paprika

Speca djegës

Vaj dhe uthull( vaji dhe uthulla është ajo që mund të zëvendësohet për salcën tuaj të preferuar të sallatës.)

Tiranapost.al