Stil jete

Suki Waterhouse dhe Robert Pattinson në pritje të fëmijës së parë

Suki Waterhouse dhe Robert Pattinson në pritje të fëmijës
Suki Waterhouse ka konfirmuar se është shtatzënë me të dashurin e saj, aktorin Robert Pattinson.

Aktorja e Daisy Jones & The Six, 31 vjeç ndezi thashethemet për shtatzëninë e parë në fillim të këtij muaji.

Suki Waterhouse dhe Robert Pattinson në pritje të fëmijës

Dyshja u njohën në 2018. Muajin e kaluar ajo tha në një intervistë se po bashkëjetonte me Pattinson.