Stil jete

Vajzat shqiptare i veshën rroba banjet më në modë të kësaj vere

Vajzat shqiptare i veshën rroba banjet më në modë të

Siç edhe e morët vesh para ca javësh, rroba banjet me thurje janë IN. Edhe nëse nuk janë shumë komode, mbase të mbajnë edhe pak më nxehtë se zakonisht, janë në modë. Vajzat shqiptare të njohura (edhe të panjohura) i veshën, bënë edhe foto me to.

Për një pasdite buzë detit, do ishin idealet.

Vajzat shqiptare i veshën rroba banjet më në modë të
Fatma Haxhialiu
Vajzat shqiptare i veshën rroba banjet më në modë të
Beatrix Ramosaj
Vajzat shqiptare i veshën rroba banjet më në modë të
Lori Bala
Vajzat shqiptare i veshën rroba banjet më në modë të
Ersi Ngjela
Vajzat shqiptare i veshën rroba banjet më në modë të
Sara Hoxha
Vajzat shqiptare i veshën rroba banjet më në modë të
Sara Hoxha

Markat si Gimaguas, Paloma Wool, Simon Miller, Frankies Bikinis, Danielle Guizio, Victor Glemaud kanë stilet më të lezetshme që të bindin se po, kjo është tendenca e verës 2021. Dhe nëse dëshiron të blesh ndonjë palë, mund ta bësh tek ky linku këtu.