Showbiz

Surprizë! Publikohet data kur do nisë sezoni i katërt i ‘La Casa de Papel’

Surprizë! Publikohet data kur do nisë sezoni i katërt i ‘La

Një lajm i mirë vjen për gjithë tifozët e grupit të “La Casa de Papel”. Në 3 prill të 2020-ës, që po ta mendosh është vetëm 4 muaj larg, nis sezoni i katërt i serialit të famshëm të Netflix.

https://www.instagram.com/p/B50Zaa1lPL1/?utm_source=ig_embed

Datën e zbuloi vetë faqja zyrtare e filmit që vazhdon të jetë më i ndjekuri dhe pritet që të njëjtin sukses të njohë edhe në sezonin e katërt.

E ka lënë edhe në pikë kulminante. E mban mend ku?

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije